بیمه نامه عمر و تامین آتیه

بیمه نامه عمر و مستمری

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات می تواند تأمین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تأثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت.

پاسخ به اعتراضات مشتریان قسمت دوم 

" اجازه بده فکر کنم "

معمولا مشتریانی که این مسئله را عنوان میکنند به دو قسمت تقسیم میشوند:یا واقعا قصد تفکر را دارند و یا از این جمله بعنوان بهانه ای برای رهایی از دست شما استفاده می کنند. در حالت دوم شیوه عمل قدری پیچیده تر است و معمولا از زبان بدن طرف میتوان تا حدودی به این نیت وقوف یافت و آنجاست که باید مجددا سعی در برانگیخته کردن عواطف و احساسات شخص نمود و مسیر دشوارتری را پیمود.
اما دسته اول افرادی هستند که محصول شما برایشان مطلوب بوده و مزایای آن به مذاق آنها خوش آمده است ولی هنوز مواردی از نگرانی در ذهن آنها وجود دارد که شما باید ابتدا آنها را بیابید و بعد به شکل موثری نسبت به حل آنها اقدام کنید لذا برای اینکه مشتری نگرانی هایش را به شما بگوید از جمله خود او به این صورت استفاده کنید: این بسیار عالی است که شما قصد دارید به این محصول کارآمد و عالی فکر کنید و کلا اندیشه و همفکری نتایج بهتری را در بر خواهد داشت ( تصدیق و هندسی ) اما؟ اگر خدای ناکرده در این مدتی که قصد فکر کردن دارید اتفاق ناخوشایندی پیش آمد و شما که از چتر حمایتی این محصول بی بهره آید نیاز به استفاده از آن پیدا کردید چه؟ مگر نه این است که حادثه خبر نمی کند و معمولا در مواقعی حادث میشود که ما کمترین آمادگی  را برای رویارویی با آن داریم.!!!  حال اگر بنده به شما محصول را تا یکماه رایگان بدهم و شما از تمام مزایای این محصول در این مدت استفاده کنید  و اگر در اثنای این ماه که مشغول فکر کردن هستید تصمیم گرفتید از محصول دیگری استفاده کنید بدون هیچ مشکلی از محصول بنده انصراف بدهید چه؟
همکاران گرامی کمتر کسی پیدا میشود که این پیشنهاد سخاوتمندانه شما را رد کند.
همکاران گرامی مطلع باشید که چنانچه مشتری تا یکماه بعد از صدور بیمه نامه از خرید انصراف بدهد میتواند تمام وجه خود را بدون هیچ کم و کاستی دریافت کند و شما در ارائه این پیشنهاد سخاوتمندانه دقیقا از این خاصیت محصول استفاده کرده اید.