بیمه نامه عمر و تامین آتیه

بیمه نامه عمر و مستمری

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات می تواند تأمین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تأثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت.

خدمات ویژه

تخفیف‌های ویژه برای بیمه‌گذاران بیمه عمر و تأمین آتیه

شرکت بیمه پاسارگاد در پاسخ به اعتماد میلیونی هموطنان گرامی و تأمین رفاه حال بیمه گذاران عمر و تأمین آتیه اقدام به ارائه 10تا 40 درصد تخفیف ویژه با توجه به میزان ذخیره ریاضی دارندگان این بیمه نامه نموده است. دارندگان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه می‌توانند در زمان خرید بیمه نامه‌های بدنه اتومبیل، آتش‌سوزی منزل مسکونی، بیمه حوادث انفرادی و بیمه درمان مسافرتی از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوند. گفـتنی است خریداران این بیمه نامه‌ها می‌توانند با مراجعه به شـعبه‌ها و نمـایندگی‌های سـراسـر کشور، از این فرصـت مناسب بهره‌مند شوند.

در این طرح منازل مسکونی کلیه سهامداران حقیقی بانک پاسارگاد به طور شبانه روزی تحت پوشش بیمه آتش سوزی بیمه پاسارگاد قرار می گیرند .تعهد پرداخت خسارت در این بیمه نامه تا سقف ۵۰ درصد مجموع ارزش اسمی سهامداران در پایان روز قبل از حادثه ، حداکثر تا سقف پانصد میلیون ریال می باشد . مبلغ بیمه نامه تنها به اعیانی (ساختمان )منزل مسکونی بیمه شده که تحت پوشش خطرات ناشی از آتش سوزی ، صاعقه و انفجار است تعلق می گیرد .

در صورتیکه سهامداران محترم قبل از این طرح ، بیمه نامه آتش سوزی تهیه کرده باشند این بیمه نامه مکمل آن تلقی می شود . لذا در صورت بروز حوادث احتمالی تحت پوشش ، تعهد این شرکت مازاد خسارت نسبت بیمه نامه مذکور خواهد بود.

همچنین در صورتیکه ارزش ساختمان مسکونی بیمه شده بیش از مبلغ تعیین شده در گواهی باشد و یا برای تحت پوشش قرار دادن لوازم منزل ، بیمه شده میتواند جهت دریافت بیمه نامه مکمل مستقیماً به شعب و نمایندگی ها مراجعه نماید .

سهامداران محترم می­توانند در صورت وقوع حادثه پس از تکمیل فرم اعلام خسارت و تایید میزان سهام در روز قبل از حادثه توسط امور سهام و یا شعبه بانک مربوطه با در دست داشتن مدارک زیر به نزدیکترین شعبه بیمه پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه نمایند :

مدارک مورد نیاز درصورت وقوع حادثه :

۱. مشروح کامل گزارش حادثه توسط سازمان آتش نشانی و مراجع ذیصلاح دیگر
۲. میزان تقریبی خسارت
۳. تصویر سند مالکیت منزل مسکونی و در صورت استیجاری بودن اجاره نامه ملک

در این طرح کلیه سهامداران حقیقی بانک پاسارگاد می توانند جهت صدور بیمه نامه بدنه اتومبیل خود یا همسر خود با دردست داشتن معرفی نامه ای که توسط شعب بانک صادر می گردد از ۱۵ درصد تخفیف ویژه بیمه پاسارگاد برخودار شوند .

سهامداران عزیز در صورت تمایل به استفاده از ۱۵% تخفیف بیمه بدنه می توانند با به همراه داشتن مدارک زیر به شعب و نمایندگی های بیمه پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه نمایند :

۱. معرفی نامه از بانک مبنی بر میزان سهام در پایان روز قبل از صدور بیمه نامه
۲. مراجعه به شعب و نمایندگی جهت بازدید از وسیله نقلیه