بیمه نامه عمر و تامین آتیه

بیمه نامه عمر و مستمری

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات می تواند تأمین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تأثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت.

بیمه مسئولیت مدنی عمومی

 تنوع مسئولیت‌های مدنی بسیار زیاد است و جبران خسارت ناشی از آن‌ها در برخی موارد بسیار دشوار است. به همین منظور برای جبران خسارت برخی از مسئولیت‌های مدنی متداول، محصول بیمه‌ای با نام بیمه مسئولیت مدنی طراحی شده است. در اصل در بیمه مسئولیت مدنی، شرکت بیمه مربوطه در ازای دریافت حق بیمه تعهد می‌کند که خسارت ناشی از تخلف مدنی فرد عامل را به عهده گیرد. بر اساس مسئولیت‎‌های مدنی مختلف، بیمه‌های مسئولیت مدنی متفاوتی طراحی شده‌اند که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

مسئولیت مدنی عمومی

در این بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مدیر یا هیئت مدیره ساختمان و یا شرکت سرویس کار آسانسور در مقابل خسارات جانی وارد به استفاده کنندگان از آسانسور تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی دارندگان و سرویس کاران آسانسور

در این بیمه نامه مسئولیت مدنی دارندگان ماشین آلات سنگین مانند لودر، لیفتراک، جرثقیل، تاور کرین و ….. و در صورت درخواست بیمه گذار، مسئولیت راننده ماشین آلات در مقابل خسارات جانی و مالی وارد به اشخاص ثالث تحت پوشش قرار می گیرد. لازم به توضیح است این بیمه نامه به هیچ وجه جایگزین بیمه نامه شخص ثالث اجباری نمی باشد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی دارندگان ماشین آلات

در این بیمه نامه مسئولیت مدنی بیمه گذار در مقابل خسارات مالی و جانی وارد به اشخاص ثالث بسته به نوع فعالیت بیمه گذار( مثل شهربازی، پمپ بنزین، نمایشگاه، سینما و ….) تحت پوشش قرار می گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی در مقابل اشخاص ثالث

در این بیمه‌نامه مسئولیت مدنی  مدیران آژانس های مسافرتی در مقابل خسارات جانی وارد به استفاده کنندگان از خدمات آژانس مسافرتی تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مدیران آژانس های مسافرتی

در این بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مدیران مجموعه‌های ورزشی در مقابل خسارات جانی وارد به ورزشکاران و تماشاگران آن مجموعه تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مدیران مجموعه های ورزشی

در این بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی در مقابل خسارات جانی وارد به شرکت کنندگان در کلاس های آموزشی تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی

در این بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران و مربیان مهد کودک ها در مقابل خسارات جانی وارد به کودکان تحت مراقبت مهد کودک تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مدیران مهد کودک

در این بیمه‌نامه مسئولیت مدنی مدیران و منجیان غریق استخر در مقابل خسارات جانی وارد به شناگران و استفاده کنندگان از استخر تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مدیران و منجیان غریق استخر

در این بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران هتل ها و یا مهمان پذیر ها در مقابل خسارات جانی وارد به استفاده کنندگان از امکانات مجموعه ( مانند اتاق های هتل، کافی شاپ ، سالن ورزشی ، استخر و…) تحت پوشش قرار می گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مدیران هتل ها و مهمان پذیرها

در این بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیر و یا هیات مدیره مجتمع های مسکونی در مقابل خسارات جانی و مالی وارد به اشخاص ثالث (مانند میهمانان، عابرین پیاده، سرایدار، نظافتچی، باغبان و …..) تحت پوشش قرار می گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی هیات مدیره مجتمع مسکونی

در این بیمه نامه مسئولیت مدیر و یا هیئت مدیره مجتمع های تجاری اداری در مقابل خسارات جانی و مالی وارد به مراجعین تحت پوشش قرار می گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی هیات مدیره مجتمع های تجاری اداری در مقابل اشخاص ثالث

در این بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران رستوران ها و یا تالار های پذیرایی در مقابل خسارات جانی وارد به مراجعه کنندگان به این اماکن تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مدیران و رستوران ها و تالارهای پذیرایی

در این بیمه نامه مسئولیت مدنی بیمه گذار در مقابل خسارات مالی وارد به اماکن و اموال متعلق به اشخاص ثالث در مجاورت پروژه های ساختمانی تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی بیمه گذار در مقابل اموال اشخاص ثالث

در این بیمه نامه مسئولیت مدنی بیمه گذار در مقابل خسارات ناشی از نصب ونگهداری تابلوهای تبلیغاتی در قبال اشخاص ثالث تحت پوشش قرار می گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی ناشی از نصب و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی در قبال اشخاص ثالث

در این بیمه نامه مسئولیت مدنی بیمه گذار در مقابل زیان دیدگان برای  جبران خسارات ناشی از استفاده از محصول و یا قرار گرفتن در معرض آن محصول تحت پوشش قرار می گیرد.

 

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی تولید کننده محصول