بیمه نامه عمر و تامین آتیه

بیمه نامه عمر و مستمری

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی، حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات می تواند تأمین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تأثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت.

سنهاب بیمه مرکزی

چه بیمه نامه هایی از سنهاب قابل استعلام است ؟

تا کنون، امکان استعلام بیمه نامه های شخص ثالث و بدنه در این سامانه فراهم شده است.بیمه گزاران از طریق پرتال بیمه مرکزی با وارد کردن شماره بیمه نامه، شرکت صادر کننده و کد ملی خود نسبت به استعلام صحت بیمه نامه ها اقدام می کنند.شاید بپرسید نحوه عملکرد سامانه چگونه است.از آن جا که هر یک از شرکت های بیمه پس از صدور بیمه نامه در تمام رشته ها باید اطلاعات خود را در سامانه ثبت کنند، افراد می توانند با ارجاع به سامانه سنهاب صحت بیمه نامه های خود را کنترل نمایند.

امکان استعلام بیمه خودرو از طریق پیامک با استعلام سنهاب

الف ) استعلام از طریق شماره بیمه نامه

#شماره بیمه نامه چاپ شده*کدملی بیمه گذار*۱

ب)استعلام از طریق کد یکتا :

#شماره یکتای بیمه نامه*کدملی بیمه گذار*۱

 

با وارد سازی کد یکتا و کد ملی امکان استعلام گیری برایتان مقدور است ولی محدودیتی که وجود دارد این است که کد یکتا مربوط به همه بیمه‌ها نیست و در بالای بیمه‌نامه‌های جدید کد یکتا نوشته شده است .ثانیا،دقت نمایید که سیم کارت باید به نام شخص بیمه شده باشد در غیر این صورت امکان استعلام از این طریق وجود ندارد.

  جهت ورود به سامانه لطفا کلیک کنید